SFP-lähetin-vastaanotinmoduuli

  • 10Gb/s 40KM SFP+ Optical Transceivers OPS551X3CDL40

    10 Gb / s 40KM SFP + optiset lähetin-vastaanottimet OPS551X3CDL40

    OPS551X83CDL40 10G SFP + -lähetinvastaanottimet on suunniteltu 10G Ethernet 10G BASE-ER / EW -laitteelle 802.3ae: n välein, ja se tukee tiedonsiirtonopeutta välillä 1.25Gb / s - 11.1Gb / s. . Ominaisuudet 1. 10 Gb / s optinen sarjaliitäntä 802.3ae 10GBASE-ER / EW 2. Sähköinen liitäntä SFF-8431 -määritysten mukainen parannetulle 8,5 ja 10 Gigatavun pienikokoiselle pistokemoduulille "SFP +" 3. 2-w ...
  • 10Gb/s 1310nm Datacom SFP+ Optical Transceivers OPSP311X3CDL10

    10Gb / s 1310nm Datacom SFP + optiset lähetin-vastaanottimet OPSP311X3CDL10

    Optiset OPSP311X3CDL10-lähetinvastaanottimet on suunniteltu 10 Gb / s: n optisille sarjaliitännöille tiedonsiirtoa varten yksimoodikuidulla (SMF). Lähetin-vastaanotin tukee 9,953 - 11,1 Gb / s. Lähetin / vastaanotin on optimoitu korkeaan suorituskykyyn ja kustannustehokkaaseen toimittamaan asiakkaille parhaat ratkaisut datacomiin. Ominaisuudet 1. Kuumaliitettävä 2. 10 Gb / s optinen sarjaliitäntä 3. Jopa 10 km: n etäisyys 4. Yhteensopiva SFP + MSA: n kanssa 5. SFP MSA -paketti, jossa kaksipuolinen LC-liitin 6. Digitaalinen vianmääritys ...
  • 10Gb/s Short-Wavelength Pluggable SFP Transceiver OPSP851X3CDLM

    10 Gb / s lyhyen aallonpituuden liitettävä SFP-lähetin-vastaanotin OPSP851X3CDLM

    Optiset OPSP311X3CDL10-lähetinvastaanottimet on suunniteltu 10 Gb / s: n optisille sarjaliitännöille tiedonsiirtoa varten yksimoodikuidulla (SMF). Lähetin-vastaanotin tukee 9,953 - 11,1 Gb / s. Lähetin / vastaanotin on optimoitu korkeaan suorituskykyyn ja kustannustehokkaaseen toimittamaan asiakkaille parhaat ratkaisut datacomiin. Ominaisuudet ● Kuumaliitettävä ● 10 Gb / s optinen sarjaliitäntä ● Jopa 10 km: n etäisyys ● Yhteensopiva SFP + MSA: n kanssa ● SFP MSA -paketti, jossa on kaksipuolinen LC-liitin ● Digitaalinen diagnostiikkanäyttö ...
  • 10Gb/s 80KM SFP+ Optical Transceivers OPSP551X3CDL80

    10Gb / s 80KM SFP + optiset lähetin-vastaanottimet OPSP551X3CDL80

    OPSP551X3CDL80 10G SFP + -lähetinvastaanottimet on suunniteltu 10G Ethernet 10G BASE-ZR / ZW -laitteelle 802.3ae: n välein, ja se tukee tiedonsiirtonopeutta välillä 1.25Gb / s - 11.1Gb / s. . Ominaisuudet ● 10 Gt / s optinen sarjaliitäntä 802.3ae: n kanssa 10GBASE-ZR / ZW ● Sähköliitäntä SFF-8431-määritysten mukainen parannetulle 8,5 ja 10 Gigatavun pienikokoiselle plug-up-moduulille “SFP +” ● 2-johdin ...
  • 10Gb/s SFP+ BIDI Optical Transceivers OPSB321X3CDL10

    10 Gb / s SFP + BIDI -optiset lähetin-vastaanottimet OPSB321X3CDL10

    Optiset OPSPB321X3CDL10-lähetinvastaanottimet on suunniteltu 10 Gb / s: n optisille sarjaliitännöille tiedonsiirtoa varten yksimoodikuidulla (SMF). Lähetin-vastaanotin tukee 9,953 - 11,1 Gb / s. Lähetin / vastaanotin on optimoitu korkeaan suorituskykyyn ja kustannustehokkaaseen toimittamaan asiakkaille parhaat ratkaisut datacomiin. Ominaisuudet ● Kuumaliitettävä ● 10 Gb / s: n optinen sarjaliitäntä ● Jopa 80 km: n etäisyys ● Yhteensopiva SFP MSA: n kanssa ● SFP MSA -paketti, jossa kaksipuolinen LC-liitin ● Digitaalinen vianmääritys ...
  • 10Gb/s SFP+ Bidi Optical Transceivers OPSPB231X3CDL10

    10 Gb / s SFP + kaksisuuntaiset optiset lähetin-vastaanottimet OPSPB231X3CDL10

    Optiset OPSPB321X3CDL10-lähetinvastaanottimet on suunniteltu 10 Gb / s: n optisille sarjaliitännöille tiedonsiirtoa varten yksimoodikuidulla (SMF). Lähetin-vastaanotin tukee 9,953 - 11,1 Gb / s. Lähetin / vastaanotin on optimoitu korkeaan suorituskykyyn ja kustannustehokkaaseen toimittamaan asiakkaille parhaat ratkaisut datacomiin. Ominaisuudet ● Kuumaliitettävä ● 10 Gb / s: n optinen sarjaliitäntä ● Jopa 80 km: n etäisyys ● Yhteensopiva SFP MSA: n kanssa ● SFP MSA -paketti, jossa kaksipuolinen LC-liitin ● Digitaalinen vianmääritys ...
  • 10Gb/s 1550nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL40

    10 Gb / s 1550 nm: n monenopeuksiset optiset XFP-lähetin-vastaanottimet OPXP551X3CDL40

    OPXP551X3CDL40 10G 1550nm XFP-lähetinvastaanottimet on suunniteltu 10G Ethernet 10G BASE-ER / EW: lle 802.3ae: n ja 10G SONET OC-192 / SDH STM-64 -laitteille, ja ne voivat tukea tiedonsiirtonopeutta välillä 9.953Gb / s - 11.1Gb / s. Digitaalinen diagnoosi on saatavana I2C-liitännän kautta XFP MSA: n mukaisesti. Lähetin-vastaanottimen mallit on optimoitu korkeaan suorituskykyyn ja kustannustehokkaaseen tarjoamaan asiakkaille parhaat ratkaisut datacom- ja tietoliikennesovelluksiin. Ominaisuudet ● Kuumaliitettävä ● Tukee bittinopeuksia 9,95 Gb / s - 11,1 Gb / s ...
  • 10Gb/s 1310nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP311X3CDL10

    10 Gb / s 1310 nm: n moninopeuksiset optiset XFP-lähetin-vastaanottimet OPXP311X3CDL10

    OPXP311X3CDL10 10G 1310nm XFP-lähetin-vastaanottimet on suunniteltu 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW -laitteelle 802.3ae: n ja 10G SOI OC-192 / SDH STM-64 -laitteille, ja ne voivat tukea tiedonsiirtonopeutta välillä 9.953Gb / s - 11.1Gb / s. diagnostiikka on saatavilla I2C-liitännän kautta XFP MSA: n mukaisesti. Lähetin-vastaanottimen mallit on optimoitu korkeaan suorituskykyyn ja kustannustehokkaaseen tarjoamaan asiakkaille parhaat ratkaisut datacom- ja tietoliikennesovelluksiin. Ominaisuudet ● Liitettävissä nopeasti ● Tuki 9,95 - 11,1 Gb / s bittinopeuksille ● Alle ...
  • 10Gb/s 850nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP851X3CDLM

    10 Gb / s 850 nm: n monenopeuksiset optiset XFP-lähetin-vastaanottimet OPXP851X3CDLM

    OPXP851X3CDLM 10G 850nm XFP-lähetinvastaanottimet on suunniteltu 10G Ethernet 10G BASE-SR / SW -laitteille 802,3ae: n välein, ja se tukee tiedonsiirtonopeutta 9,953 Gb / s - 11,1 Gb / s. MSA.Lähetin-vastaanottimen mallit on optimoitu korkeaan suorituskykyyn ja kustannustehokkaaseen tarjoamaan asiakkaille parhaat ratkaisut datacom- ja tietoliikennesovelluksiin. Ominaisuudet ● Liitettävissä nopeasti ● Tuki 9,95 - 11,1 Gb / s bittinopeuksille ● Alle 2,5 W virrankulutus ● XFP MSA ...
  • 10Gb/s 1550nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL80

    10 Gb / s 1550 nm: n moninopeuksiset optiset XFP-lähetin-vastaanottimet OPXP551X3CDL80

    OPXP551X3CDL80 10G 1550nm XFP-lähetinvastaanottimet on suunniteltu 10G Ethernet 10G BASE-ZR / ZW / 802.3ae ja 10G SONET OC-192 / SDH STM-64 -laitteille, ja ne voivat tukea tiedonsiirtonopeutta 9,953 Gb / s - 11,1 Gb / s. diagnostiikka on saatavilla I2C-liitännän kautta XFP MSA: n mukaisesti. Lähetin-vastaanottimen mallit on optimoitu korkeaan suorituskykyyn ja kustannustehokkaaseen tarjoamaan asiakkaille parhaat ratkaisut datacom- ja tietoliikennesovelluksiin. Ominaisuudet ● Kuumaliitettävä ● Tukee bittinopeuksia 9,95 - 11,1 Gb / s ...
  • 10Gb/s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB321X3CDL10

    10 Gb / s kaksinkertaiset moninopeuksiset XFP-optiset lähetin-vastaanottimet OPXPB321X3CDL10

    OPXPB321X3CDL10 10G XFP BIDI -lähetin-vastaanottimet on suunniteltu 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW -laitteelle 802.3ae: n ja 10G SOI OC-192 / SDH STM-64 -laitteille, ja ne voivat tukea tiedonsiirtonopeutta välillä 9.953Gb / s - 11.1Gb / s. Digitaalinen diagnoosi on saatavana I2C-liitännän kautta XFP MSA: n mukaisesti. Lähetin-vastaanottimen mallit on optimoitu korkeaan suorituskykyyn ja kustannustehokkaaseen tarjoamaan asiakkaille parhaat ratkaisut datacom- ja tietoliikennesovelluksiin. Ominaisuudet ● Liitettävissä nopeasti ● Tuki 9,95 - 11,1 Gb / s bittinopeuksille ● Alle ...
  • 10Gb/s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB231X3CDL10

    10 Gb / s kaksinkertaiset optiset XFP-lähetinvastaanottimet OPXPB231X3CDL10

    OPXPB231X3CDL10 10G XFP BIDI -lähetinvastaanottimet on suunniteltu 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW -laitteelle 802.3ae: n ja 10G SOI OC-192 / SDH STM-64 -laitteille, ja se tukee tiedonsiirtonopeutta välillä 9.953Gb / s - 11.1Gb / s. diagnostiikka on saatavana I2C-liitännän kautta XFP MSA: n mukaisesti. Lähetin-vastaanottimen mallit on optimoitu korkeaan suorituskykyyn ja kustannustehokkaaseen tarjoamaan asiakkaille parhaat ratkaisut datacom- ja tietoliikennesovelluksiin. Ominaisuudet ● Liitettävissä nopeasti ● Tuki 9,95 - 11,1 Gb / s bittinopeuksille ● Alle ...