SAT-IF CATV-lähetys

  • CATV & Satellite Optical Receiver

    CATV ja optinen satelliittivastaanotin

    Ominaisuudet 1.Korkean herkkyyden omaava optinen ilmaisin. 2.Se on korkean teknologian suoritusmuoto CATV: n ja L-kaistan satelliittikuituliitäntätuotteissa 3.Se voidaan vastaanottaa optisessa kuidussa, jossa on 47 ~ 2600 MHz: n satelliitti- ja CATV-digitaaliset ja analogiset signaalit. 4. yksinkertainen asennus; Se on kätevä käyttäjän asentaa. 5.Syöttöteho + 0 ~ -13dBm. 6.Sillä on hyvä sähkömagneettisen häiriön kestävyys. 7. korkea suorituskyky, mutta alhainen hinta. Kaavio Parametrit Optinen työskentely ...
  • Micro CATV & SAT-IF Optical Transmitter  ZST Series

    Micro CATV- ja SAT-IF-optinen lähetin ZST-sarja

    Kuvaus ZST-sarjan pienoisatelliittilähettimet voidaan jakaa ZST1310M (1310nm) ja ZST1550M (1550nm) aallonpituuden erojen mukaan, optinen lähtöteho on 0-10dBm valinnainen. Ominaisuudet 1.Suunniteltu FTTH-verkoille. 2. korkea lineaarisuus, sopii CATV- ja SAT-IF-sovelluksiin. 3. erinomainen lineaarisuus ja tasaisuus. 4. yksimoodinen kuitu, korkea paluuhäviö 5. GaAs-vahvistimen aktiivisten laitteiden käyttö. 6.Ultra hiljainen tekniikka. 7. pienempi koko ja helpompi asennus. 8.PUNAINEN LED-valo ...
  • CATV & Satellite Optical Transmitter (ZST9526)

    Optinen CATV- ja satelliittilähetin (ZST9526)

    Tuotekuvaus ZST9526-optinen satelliittilähetin käyttää korkean lineaarisuuden perhos-DFB-laseria, joka on suoraan moduloitu lähettämään 47-862 MHz ja 950 ~ 2600 MHz signaalia yhdessä kuidussa. Se voi valita DWDM-järjestelmälle ITU: n vakioaallonpituuden verkkojen laajentamiseksi ja päivittämiseksi. EDFA ja EYDFA voivat vahvistaa sitä valtavalle FTTH-järjestelmälle. Se voi olla yhteensopiva minkä tahansa FTTx PON -tekniikan kanssa CATV: n, DVB-S: n, Internetin ja FTTH: n yhdistelmän toteuttamiseksi. ZST9526 optinen satelliittilähetin ja ...
  • CATV & Satellite Optical Receiver Build-in WDM

    Sisäänrakennettu WDM-CATV- ja satelliittivastaanotin

    Ominaisuudet 1.Korkean herkkyyden omaava optinen ilmaisin. 2.Se on korkean teknologian suoritusmuoto CATV: n ja L-kaistan satelliittikuituliitäntätuotteissa 3.Se voidaan vastaanottaa optisessa kuidussa, jossa on 47 ~ 2600 MHz: n satelliitti- ja CATV-digitaaliset ja analogiset signaalit. 4. yksinkertainen asennus; Se on kätevä käyttäjän asentaa. 5.Syöttöteho + 0 ~ -13dBm. 6.Sillä on hyvä sähkömagneettisen häiriön kestävyys. 7. korkea suorituskyky, mutta alhainen hinta. Kaavioparametrit Optinen työskent ...
  • Satellite Optical Receiver ZSR2600M

    Optinen satelliittivastaanotin ZSR2600M

    Ominaisuudet (1) hyväksyy korkean herkkyyden optisen ilmaisimen avainkomponentiksi, -8dBm: n vastaanottoherkkyyden (2) Seinälle asennettava alumiinikotelo. (3) Yhteensopiva FTTx PON Techin kanssa (4) Hyvä lämmöntuotto (5) HFC-verkoille, joissa on useita käyttäjiä (6) Yhteensopiva FTTx PON Techin teknisten parametrien luetteloiden kanssa Huomautus Min Type Max Optiset ominaisuudet Käyttöaallonpituus nm 1200 1600 Responsiivisuus A / W ≥0,9 Optisen tehoalueen vastaanottaminen dB ...
  • ZSR2600MD L band satellite optical receiver build-in WDM

    ZSR2600MD L-kaistainen optinen satelliittivastaanotin sisäänrakennettu WDM

    Tuoteyhteenveto ZSR2600MD L-kaistainen optinen satelliittivastaanotin on esillä oleva tuote, jonka olemme suunnitelleet erityisesti FTTH / WDM-kuitua kotiverkkorakenteeseen varten. Pienellä kuorella, kompaktilla ja kohtuullisella sisäisellä piirirakenteella ja erinomaisilla suorituskykyindikaattoreilla. Se on ensimmäinen valinta asuinalueelle ja kodin valokuituverkolle. Sisäänrakennettu CWDM, RFTV: n aallonpituus on 1550 nm. Ohita 1310/1490 nm: n aallonpituus. Voidaan yhdistää EPON, GPON ja ONU. Suorituskykyominaisuudet ■ ...