Letti

  • FC Fiber Optical Pigtail

    FC-kuituoptinen letti

    Kuituoptiset letit tarjoavat nopean tavan tehdä viestintälaitteita kentällä. Ne on suunniteltu, valmistettu ja testattu teollisuusstandardien saneleman protokollan ja suorituskyvyn mukaisesti, mikä vastaa tiukimpia mekaanisia ja suorituskykyä koskevia vaatimuksiasi. Ominaisuus 1. Tuote ottaa käyttöön tuodut keraamiset nastat ja tuo korkealaatuisia valokaapeleita. 2. Esittele ulkomainen edistynyt hiontatekniikka ja hiontalaitteet, joilla varmistetaan kuidun keskittämispoikkeama ...
  • LC Fiber Optic Pigtail

    LC-kuituoptiikka

    Kuituoptiset letit tarjoavat nopean tavan tehdä viestintälaitteita kentällä. Ne on suunniteltu, valmistettu ja testattu teollisuusstandardien saneleman protokollan ja suorituskyvyn mukaisesti, mikä vastaa tiukimpia mekaanisia ja suorituskykyä koskevia vaatimuksiasi. Tekniset tiedot Liitin A LC-liitin B Keskeneräinen kuitutila 9 / 125μm Kuitutyyppi Yksinkertainen Puolan APC-kaapelin halkaisija 0,9 mm Takin materiaali PVC-takin väri Keltainen Aallonpituus 1310nm / 1550nm Kestävyys> ...
  • FC Fiber Optical Pigtail

    FC-kuituoptinen letti

    Kuituoptiset letit tarjoavat nopean tavan tehdä viestintälaitteita kentällä. Ne on suunniteltu, valmistettu ja testattu teollisuusstandardien saneleman protokollan ja suorituskyvyn mukaisesti, mikä vastaa tiukimpia mekaanisia ja suorituskykyä koskevia vaatimuksiasi. Erittely Liitintyyppi FC Puolan tyyppi UPC / APC-kuitutila OS2 9 / 125μm Aallonpituus 1310/1550 nm kuitumäärä Yksinkertainen kuituluokka G.652.D / G.657.A1 Lisäyshäviö ≤0.3dB Paluuhäviö UPC ≥50dB, APC≥60dB Atte ...