Patch-johto

  • ST Single Mode Patch Cord

    ST Single Mode -liitäntäjohto

    Tämä ST Single Mode -liitäntäjohto on yksi MT-sarjan liittimistä. Sarjan holkit käyttävät kahta halkaisijaltaan olevaa reikää holkin päätypinnassa ja ohjaintappia tarkkaan liitäntään. Lisäksi se voidaan prosessoida tuottamaan erilaisia ​​puseroita. Liittimen kompakti muotoilu antaa hyppääjälle suuren määrän ytimiä ja pienen koon. Toisaalta tätä ST Single Mode -liitäntäjohtoa voidaan käyttää laajalti tiheissä integroiduissa kuituoptisissa linjaympäristöissä ...
  • Single Mode To Multimode Fiber Patch Cord

    Yhden tilan ja monimoodisen kuitukaapelin johto

    Tämä yksimoodinen monimoodikuituinen patch-johto on suunniteltu erityisesti tekemään kytkentäkaapelit laitteesta valokuitukaapelilinkkiin. Tätä paksumpaa suojakerrosta käytetään yleensä liitäntään optisen lähetin-vastaanottimen ja liitäntäkotelon välillä. Verrattuna markkinoilla olevaan tavalliseen johtoon, yksimoodisesta monimoodikuituiseen patch-johtoomme on etu hyvä toistettavuus, hyvä pistokkeiden välinen suorituskyky ja hyvä lämpötilan vakaus. Toisaalta se todellakin ...
  • SC to SC Single Mode Patch Cord

    SC - SC yksimuotoinen kytkentäkaapeli

    Tässä yksimoodisessa SC-SC-kytkentäkaapelissa on kaksi halkaisijaltaan olevaa reikää holkin päätypinnassa ja ohjaustappi tarkkaa liitäntää varten. Se on todella helppo asentaa, eikä ylläpitoa tarvita. Lisäksi se voidaan prosessoida tuottamaan erilaisia ​​MPO-hyppääjiä. Varustettu edistyneellä prosessilla, SC-SC-yksimuotoista patch-johtoa voidaan käyttää laajalti suurtiheyksisissä integroiduissa valokaapeliympäristöissä johdotusprosessissa, mikä varmistaa nopean toiminnan. O ...
  • SC to LC Single Mode Patch Cord

    SC - LC yksimuotoinen kytkentäkaapeli

    Tämä SC - LC yksimoodinen kytkentäjohto on kytketty optiseen siirtojärjestelmään, joka toteuttaa viestinnän toiminnan optisen kytkennän kautta, eikä signaalin koodausmuodossa ole mitään. Verrattuna markkinoilla olevaan tavalliseen johtoon, yksimoodisesta SC - LC-kytkentäkaapelistamme on etuja tarjoamalla erittäin matalan viiveen tiedonsiirto ja tukemalla erittäin laajaa virtalähteen jännitettä. Varustettu erinomaisella virtasuojauksella ja automaattisella kytkennällä, se tukee ult ...
  • MTRJ to MTRJ Fiber Optic Patch Cord

    MTRJ - MTRJ -kuituoptiikkakaapeli

    Tämä MTRJ - MTRJ -liitäntäjohto on varustettu suojarakenteella, joka toteuttaa toiminnon estää ympäröivän ympäristön vaurioituminen optiselle kuidulle, kuten vesi, tulipalo, sähköisku jne. Keskus on valoa läpäisevä lasisydän. Monimoodikuiduissa ytimen halkaisija on suunnilleen sama kuin ihmisen hiusten paksuus. Yksimoodimaisen kuitusydämen halkaisija on. Ytimen ulkopintaa ympäröi lasikuori, jonka indeksi on pienempi ...
  • LC to LC Single Mode Fiber Patch Cord

    LC - LC yksimuotoinen kuituliitäntäjohto

    Tämä yksimoodinen LC - LC-kuituliitäntäjohto voi olla ihanteellinen väline valokuidun jakelukehyksen ja optisen tietoliitännän kytkemiseen kytkimeen, kytkinten väliseen yhteyteen, kytkimen ja tietokoneen väliseen yhteyteen sekä yhteyden välillä optinen tietoliitäntä ja tietokone. Korkealla suorituskyvyllä varustettu LC-LC-yksimoodikuituinen patch-johto voidaan liittää hallintajärjestelmään. Oikean koon ja keveyden vuoksi ...
  • LC Single Mode Fiber Optic Patch Cord

    LC yksimoodinen kuituoptinen kytkentäkaapeli

    Tämä LC Single Mode -liitäntäjohto soveltuu erityisen hyvin tiheään paikkausympäristöön. Verrattuna markkinoilla olevaan tavalliseen johtoon, tämä johto on varustettu erittäin pienellä liittimellä, joka säästää enemmän tilaa verrattuna tavalliseen kaapelin hyppääjään vaikuttamatta vetoon. Pienikokoisen liittimen hännän vaippa on lyhyempi kuin tavanomainen LC-liittimen hännän vaippa, mikä säästää enemmän tilaa kaapin hallintaan. Korkean suorituskyvyn takia LC Single Mode -liitäntäjohdollamme on lyhyempi ...
  • FC Single Mode Patch Cord

    FC Single Mode -liitäntäjohto

    · Täyttää EIA / TIA 604-2 -keraamisella holkilla nopeaa kaapelointiverkkoa varten. · Painettu kaapeli auttaa selventämään ja tunnistamaan erilaisia ​​kaapeleita. · Zirkonia sisältävä keraaminen holkki Optimum IL ja RL. · Taivuttamaton kuitukaapeli osoittaa erinomaisen suorituskyvyn joustavuudessa. · K = K-pakkaus tarjoaa maksimaalisen suojan tuotteillesi. Tekniset tiedot Liitin FC - FC-takki OD 1.6 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Kuitutila 9 / 125μm Takin väri Keltainen Kiillotus APC - APC-takin materiaali PVC (OFNR), OFN ...
  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    ST - ST OM3 Duplex -liitäntäjohto

    · Täyttää EIA / TIA 604-2 -keraamisella holkilla nopeaa kaapelointiverkkoa varten. · Painettu kaapeli auttaa selventämään ja tunnistamaan erilaisia ​​kaapeleita. · Zirkonia sisältävä keraaminen holkki Optimum IL ja RL. · Taivuttamaton kuitukaapeli osoittaa erinomaisen suorituskyvyn joustavuudessa. · K = K-pakkaus tarjoaa maksimaalisen suojan tuotteillesi. Tekniset tiedot Liitin ST - ST-takki OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm -kuitutila 50 / 125μm OM3-takin väri Aqua-kiillotus UPC - UPC-vaipan materiaali PVC (OFNR), OFNP, LSZH-lisäys ...
  • SC to SC OM4 Duplex Patch Cord

    SC - SC OM4 Duplex -liitäntäjohto

    · Täyttää EIA / TIA 604-2 -keraamisella holkilla nopeaa kaapelointiverkkoa varten. · Painettu kaapeli auttaa selventämään ja tunnistamaan erilaisia ​​kaapeleita. · Zirkonia sisältävä keraaminen holkki Optimum IL ja RL. · Taivuttamaton kuitukaapeli osoittaa erinomaisen suorituskyvyn joustavuudessa. · K = K-pakkaus tarjoaa maksimaalisen suojan tuotteillesi. Tekniset tiedot Liitin SC - SC-takki OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm kuitutila 50 / 125μm OM4-takin väri Aqua-kiillotus UPC - UPC-vaipan materiaali PVC (OFNR), OFNP, LSZH-lisäys ...
  • MPO To LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    MPO LC Duplex OM3 Duplex -liitäntäjohtoon

    MPO - LC Breakout -kaapelit ovat paras valinta suurtiheyksisiin kuituverkkoihin. Se on suunniteltu erityisesti nopeaa ethernet-, kuitukanava-, datakeskus- ja gigabittistä Ethernet-sovellusta varten. Tätä 12-kuitukaapelikaapelia käytetään (6) SFP +: n liittämiseen MPO-sovitinpaneeliin ja MPO-runkoon. Tekniset tiedot Liitin A MPO-naaras (pinless) -liitin B LC UPC Duplex-kuitutila OM3 50 / 125μm Aallonpituus 850 / 1310nm 40 / 100G Ethernet-etäisyys 100m 850nm 10G Ethernet -laitteella ...
  • MTP OM4 Patch Cord

    MTP OM4 -liitäntäjohto

    50 / 125μm: n OM4-multimode-taivutusherkkä valokaapeli on vähemmän vaimennettua taivutettuna tai kiertäen verrattuna perinteisiin valokaapeleihin, mikä tekee valokaapeleiden asennuksesta ja ylläpidosta tehokkaampaa. Se voi myös säästää enemmän tilaa tiheälle kaapeloinnillesi datakeskuksissa, yritysverkoissa, tietoliikennehuoneissa, palvelintiloilla, pilvivarastoverkoissa ja missä tahansa paikassa tarvitaan kuitukytkentäkaapeleita. Tämä 50/125 OM4-monimoodikuitukaapeli on ihanteellinen ...