Monimoodikuituinen kuitukaapeli

  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    ST - ST OM3 Duplex -liitäntäjohto

    · Täyttää EIA / TIA 604-2 -keraamisella holkilla nopeaa kaapelointiverkkoa varten. · Painettu kaapeli auttaa selventämään ja tunnistamaan erilaisia ​​kaapeleita. · Zirkonia sisältävä keraaminen holkki Optimum IL ja RL. · Taivuttamaton kuitukaapeli osoittaa erinomaisen suorituskyvyn joustavuudessa. · K = K-pakkaus tarjoaa maksimaalisen suojan tuotteillesi. Tekniset tiedot Liitin ST - ST-takki OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm -kuitutila 50 / 125μm OM3-takin väri Aqua-kiillotus UPC - UPC-vaipan materiaali PVC (OFNR), OFNP, LSZH-lisäys ...
  • SC to SC OM4 Duplex Patch Cord

    SC - SC OM4 Duplex -liitäntäjohto

    · Täyttää EIA / TIA 604-2 -keraamisella holkilla nopeaa kaapelointiverkkoa varten. · Painettu kaapeli auttaa selventämään ja tunnistamaan erilaisia ​​kaapeleita. · Zirkonia sisältävä keraaminen holkki Optimum IL ja RL. · Taivuttamaton kuitukaapeli osoittaa erinomaisen suorituskyvyn joustavuudessa. · K = K-pakkaus tarjoaa maksimaalisen suojan tuotteillesi. Tekniset tiedot Liitin SC - SC-takki OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm kuitutila 50 / 125μm OM4-takin väri Aqua-kiillotus UPC - UPC-vaipan materiaali PVC (OFNR), OFNP, LSZH-lisäys ...
  • MPO To LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    MPO LC Duplex OM3 Duplex -liitäntäjohtoon

    MPO - LC Breakout -kaapelit ovat paras valinta suurtiheyksisiin kuituverkkoihin. Se on suunniteltu erityisesti nopeaa ethernet-, kuitukanava-, datakeskus- ja gigabittistä Ethernet-sovellusta varten. Tätä 12-kuitukaapelikaapelia käytetään (6) SFP +: n liittämiseen MPO-sovitinpaneeliin ja MPO-runkoon. Tekniset tiedot Liitin A MPO-naaras (pinless) -liitin B LC UPC Duplex-kuitutila OM3 50 / 125μm Aallonpituus 850 / 1310nm 40 / 100G Ethernet-etäisyys 100m 850nm 10G Ethernet -laitteella ...
  • MTP OM4 Patch Cord

    MTP OM4 -liitäntäjohto

    50 / 125μm: n OM4-multimode-taivutusherkkä valokaapeli on vähemmän vaimennettua taivutettuna tai kiertäen verrattuna perinteisiin valokaapeleihin, mikä tekee valokaapeleiden asennuksesta ja ylläpidosta tehokkaampaa. Se voi myös säästää enemmän tilaa tiheälle kaapeloinnillesi datakeskuksissa, yritysverkoissa, tietoliikennehuoneissa, palvelintiloilla, pilvivarastoverkoissa ja missä tahansa paikassa tarvitaan kuitukytkentäkaapeleita. Tämä 50/125 OM4-monimoodikuitukaapeli on ihanteellinen ...
  • MTP To LC 12 Fibers OM3 Fanout Cable

    MTP - LC 12 Fibers OM3 Fanout -kaapeli

    1,0,35 dB: n erittäin matala IL-tila USCONEC-liittimillä, 0,15 dB: n erittäin matala IL IL-liittimillä. 2.Corning- tai YOFC-kuitu on suunniteltu läpäisemään ISO, IEC, RoHS. jne. standardit. 3. taivuttamaton kuitukaapeli osoittaa erinomaisen suorituskyvyn joustavuudessa. 4.K = K-pakkaus tarjoaa maksimaalisen suojan tuotteillesi. Tekniset tiedot Liitin A MTP-naarasliittimen liitin B LC-kuitutila 50 / 125μm OM3-takin väri Aqua Polish Type PC - UPC-takkin materiaali OFNR, OFNP, LSZH Lisähäviö ...
  • SC To SC OM1 Duplex Patch Cord

    SC - SC OM1 Duplex -liitäntäjohto

    · Täyttää EIA / TIA 604-2 -keraamisella holkilla nopeaa kaapelointiverkkoa varten. · Painettu kaapeli auttaa selventämään ja tunnistamaan erilaisia ​​kaapeleita. · Zirkonia sisältävä keraaminen holkki Optimum IL ja RL. · Taivuttamaton kuitukaapeli osoittaa erinomaisen suorituskyvyn joustavuudessa. · K = K-pakkaus tarjoaa maksimaalisen suojan tuotteillesi. Tekniset tiedot Liitin SC - SC-takki OD 1.2 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm kuitutila 62.5 / 125μm takin väri oranssi Kiillotus UPC - UPC-vaipan materiaali PVC (OFNR), ...
  • SC To SC OM2 Duplex Patch Cord

    SC - SC OM2 Duplex -liitäntäjohto

    Tämän kuituoptisen kytkentäkaapelin monimoodissa on korkean suorituskyvyn takimateriaali, jonka käyttöikä on pidempi. Lisäksi se on vähemmän vaimennettua taivutettuna tai kiertäen kuin perinteisillä valokaapeleilla, mikä tekee valokuitujohtojen asennuksesta ja ylläpidosta tehokkaampaa. Vaihemateriaalivaihtoehtoja on kolmenlaisia, mukaan lukien PVC (OFNR), OFNP, LSZH, ja ihmisillä voi olla parempi valinta heidän tarpeensa mukaan. Kirkas ja oranssi ulkonäkö voi ...
  • SC to SC OM3 Duplex Patch Cord

    SC - SC OM3 kaksipuolinen kytkentäkaapeli

    · Täyttää EIA / TIA 604-2 -keraamisella holkilla nopeaa kaapelointiverkkoa varten. · Painettu kaapeli auttaa selventämään ja tunnistamaan erilaisia ​​kaapeleita. · Zirkonia sisältävä keraaminen holkki Optimum IL ja RL. · Taivuttamaton kuitukaapeli osoittaa erinomaisen suorituskyvyn joustavuudessa. · K = K-pakkaus tarjoaa maksimaalisen suojan tuotteillesi. Tekniset tiedot Liitin SC - SC-takki OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm kuitutila 50 / 125μm OM3-takin väri Aqua-kiillotus UPC - UPC-vaipan materiaali PVC (OFNR), OFNP, LSZH-lisäys ...
  • LC to LC OM4 Duplex Patch Cord

    LC - LC OM4 Duplex -liitäntäjohto

    · Täyttää EIA / TIA 604-2 -keraamisella holkilla nopeaa kaapelointiverkkoa varten. · Painettu kaapeli auttaa selventämään ja tunnistamaan erilaisia ​​kaapeleita. · Zirkonia sisältävä keraaminen holkki Optimum IL ja RL. · Taivuttamaton kuitukaapeli osoittaa erinomaisen suorituskyvyn joustavuudessa. · K = K-pakkaus tarjoaa maksimaalisen suojan tuotteillesi. Erittely Liitin LC - LC-takki OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm kuitutila 50 / 125μm OM4-takin väri Aqua-kiillotus UPC - UPC-takin materiaali PVC (OFNR), OFNP, LSZH-lisäys ...
  • LC To LC OM3 Duplex Patch Cord

    LC - LC OM3 Duplex -liitäntäjohto

    · Täyttää EIA / TIA 604-2 -keraamisella holkilla nopeaa kaapelointiverkkoa varten. · Painettu kaapeli auttaa selventämään ja tunnistamaan erilaisia ​​kaapeleita. · Zirkonia sisältävä keraaminen holkki Optimum IL ja RL. · Taivuttamaton kuitukaapeli osoittaa erinomaisen suorituskyvyn joustavuudessa. · K = K-pakkaus tarjoaa maksimaalisen suojan tuotteillesi. Tekniset tiedot Liitin LC toLC-takki OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm kuitutila 50 / 125μm OM3-takin väri Aqua-kiillotus UPC - UPC-takin materiaali PVC (OFNR), O ...
  • LC To LC OM2 Duplex Patch Cord

    LC - LC OM2 Duplex -liitäntäjohto

    1. Tuote ottaa käyttöön tuodut keraamiset nastat ja tuo korkealaatuisia valokuitujohtoja. 2. Ota käyttöön ulkomainen edistyksellinen jauhatustekniikka ja hiontalaitteet, joilla varmistetaan kuidun keskittämispoikkeama, kuidun kovera, kuidun pinta ilman naarmuja ja virheitä ja keraamisen päätypinnan kaarevuussäteen parametrit täyttävät vakiona. 3. Lisäyshäviö on pieni, paluuhäviö on suuri, vaihdettavuus on hyvä, toistuva lisäys ja r ...
  • LC to LC OM1 Duplex Patch Cord

    LC - LC OM1 Duplex -liitäntäjohto

    · Täyttää EIA / TIA 604-2 -keraamisella holkilla nopeaa kaapelointiverkkoa varten. · Painettu kaapeli auttaa selventämään ja tunnistamaan erilaisia ​​kaapeleita. · Zirkonia sisältävä keraaminen holkki Optimum IL ja RL. · Taivuttamaton kuitukaapeli osoittaa erinomaisen suorituskyvyn joustavuudessa. · K = K-pakkaus tarjoaa maksimaalisen suojan tuotteillesi. Tekniset tiedot Liitin LC - LC-takki OD 1.2 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm kuitutila 62.5 / 125μm takin väri oranssi Kiillotus UPC - UPC-takin materiaali PVC (OFNR), ...